ربات پلیس گروه


برای ورود به ربات پلیس گروه بر روی این متن کلیک کنید


توضیحات مختصری در مورد ربات پلس گروه


ربات پلیس گروه میتواند در گروه شما به عنوان یک ربات حرفه ای همه کاره رایگان عمل کنید 


این ربات میتواند گروه شما را به عنوان یک سوپر گروه مدیریت کند . تمامی قابلیت های این ربات به صورت کاملا رایگان ارائه میشود.

ربات پلیس گروه ، دارای یک پنل تنظیمات ساده است که بعد از دعوت کردن ربات به گروهتان میتوانید با زدن دستور ساده add/ تنظیمات را در گروه خود و همچنین با زدن دستور gpadmin/ در پیوی ربات ، منوهای کاربردی تنظیمات ربات را برای گروه خود به نمایش بگذارید و مطابق همین تنظیمات گروه خود را مدیریت کنید . این پنل کاملا به زبان فارسی میباشد و کار با آن ساده است . 

شما میتوانید از این ربات به عنوان یک ضد لینک رایگان ، ضد اسپم رایگان، ضد ربات رایگان ، ربات عضوگیری گروه ، ربات روشن و خاموش کردن گروه و همچنین ده ها قابلیت دیگر برای این ربات در منوی تنظیماتش وجود دارد ...


بگذارید کمی درباره عضوگیری ربات توضیح دهم .. فرض کنیم شما میخواهید  کاربران را مجبور کنید که برای چت کردن چند نفر را به گروه دعوت کنند در غیر اینصورت اجازه چت نخواهند داشت ، شما با بالا آوردن تنظیمات ربات ، داخل گزینه قفل کردن گروه ، گزینه آخر در پنل شیشه ای ، کلید قفل هرمی را فعال میکنید و تعداد افرادی که هر کاربر باید در گروه شما دعوت کند را تنظیم میکنید . البته شما میتوانید این قابلیت را برای یک کاربر خواص نیز غیرفعال و یا فعال کنید اینطور ک مثلا بخواهید در گروه شخصی را به دعوت کردن ده نفر به گروهتان جریمه کنید . اینطور فرد مورد نظر تا زمانیکه تعداد تعیین شده را در گروه شما دعوت نکرده باشد نمیتواند در گروه پیامی ارسال کند.


بهتر از برای آشنایی با ربات پلیس گروه از طریق این متن وارد آن شوید . نیازی به توضیح زیادتر نیست چرا که در پیوی ربات توضیحات خوبی در مورد چگونگی عملکرد و همچنین راهنمای استفاده از آن داده شده است . لطفا بر روی متن کلیک کنید تا وارد ربات شوید .